Ray Diving
Ubytování na poloostrově Rangoy, kde se nachází naše potápěčské centrum, má několik kategorií:
1. dva luxusní domy Bryggeloftet a Sorgenfri.
2. dva stylové Norské rorbu
3. čtyři malé dvojlůžkové chatičky

 

Dům BRYGGELOFTET

Dům Bryggeloftet je tři roky starý, nachází se na konci poloostrova Rangoy a sousedí s domem Sorgenfri. Ve spodní části domu se nachází společenská místnost (viz. foto), která může sloužit například k společnému posezení pro povídání si o potápění včetně promítání filmů.
Dům má tři ložnice a to 2x2 lůžka, 1x3 lůžka, (celkem pro sedm osob) veliký obývací pokoj, sociální zařízení a plně vybavenou kuchyň. Dále součástí jsou dvě terasy s nádherným pohledem na fjord lemující poloostrov Rangoy.
Tento dům je plně vybaven pro hendikepované osoby!

 


Dům SORGENFRI

Dům Sorgenfri je jedno patrový dům se třemi ložnicemi po dvou lůžkách 3x2 obývacím pokojem, plně vybavenou kuchyní, toaletou a koupelnou včetně automatické pračky která slouží pro Vás. Za domem je rovněž terasa na venkovní posezení.

 


Klasické rorbu KLUBBHUSET

Klasické rorbu KLUBBHUSET jsou u sebe tři chatičky. Jedna je vybavená jako ložnice pro dvě osoby 1x2 s obývacím pokojem a kuchyňkou. Druhá slouží jako samostatná ložnice pro dvě osoby 1x2 a ve třetí se nachází koupelna s toaletou, která slouží pro čtyři osoby bydlící v tomto rorbu. První chatička má terásku na venkovní posezení.

 


Klasické rorbu NAUSTLOFTET

Klasické rorbu NAUSTLOFTET je jedno patrové rorbu kde se bydlí v prvním patře. Kapacita tohoto rorbu je čtyři osoby 1x4 ve společné ložnici s kuchyňkou. Sociální zařízení se nachází v přízemí tohoto rorbu (vchod z venku). V přízemí jsou také technické místnosti, které pro Vás můžou sloužit i jako sklad materiálu. Rorbu má venkovní terasu umístěnou směrem do fjordu.

 


Stylové malé chatičky

Třetí kategorie bydlení na poloostrově Rangoya jsou stylové malé chatičky. Jsou celkem čtyři a na poloostrově jsou různě rozmístěny. Každá má okna situovaná do nádherné Norské přírody. Všechny čtyři chatičky jsou dvojlůžkové 1x2 a vybavené malinkatými kuchyňskými linkami s lednicí. Sociální zařízení je ve vzdálenosti od 50 do 100 metrů.


 
Vybavení základny:
Internet přes Wi-Fi
Doprovod při výletech do okolí
Transfery z letiště a spět
Sklad na potápěčskou výstroj
Společenská místnost
Teplá místnost se sprchou na převlečení do a z potápěčské výstroje
Půjčovna potápěčské výstroje
Půjčovna jízdních kol
Půjčovna lodiček pro výlety a rybaření
Půjčovna rybářského vybavení
Půjčovna malých plachetniček
Půjčovna mořských kajaků
Půjčovna kánoí
Deky na přikrytí bez lůžkovin (vzít vlastní)
 

Společenská místnost a koupelna

© 2007 - 2012 Ray Diving. All rights reserved. Created by Jakub Kolátek.