Ray Diving
pinterest
LinkedIn
YouTube
Twitter
facebook
Sledujte nás...
Chorvatsko - Murter Chorvatsko

Prázdniny v Chorvatsku spojené s potápěním…

Chorvatsko

Termín: 7. – 14. srpna 2021
Cena ubytování: 5 750,- Kč / osoba
Cena za balíček 10 ponorů / 5 dní: 9 400,- Kč
Cena za balíček 6 ponorů / 3 dny: 6 000,- Kč včetně lahví a zátěže (v ceně není zahrnuté zapůjčení potápěčské výstroje mimo kurz OWD). Při zakoupení potápěčského balíčku 10ti ponorů potápění před základnou zdarma.
Jako v předchozích letech jsme pro Vás připravili prázdninové potápění v Chorvatsku, v malebném městečku Pakoštane. Během tohoto týdne bude probíhat i potápěčský kurz pro začátečníky. Rovněž ti z vás, kteří přemýšlejí o tom začít se potápět, mají jedinečnou příležitost! Velice vhodné i pro rodinné příslušníky – nepotápěče!!!

Ubytování se nachází přímo v areálu základny u oblázkové pláže. Je možno využít nadstandardního ubytování ve vile Oliver - 4-5 lůžkové pokoje, studia a apartmány. Všechny typy ubytování mají vlastní sprchu, WC, balkon/terasu a možnost vlastního vaření ve vybavené kuchyňce a Wi-Fi. Na blízké pláži je hřiště na plážový volejbal, vodní sporty, atd. Po dohodě organizujeme společné grilování na základně. Apartmán je nutné vždy uhradit min. pro 4 osoby (cena za APT min. 23 000,- Kč)!!!

V ceně ubytování není zahrnuto (hradí se na místě):
Povinná pobytová taxa dospělí 30,- Kč/den, děti 12. - 18. let 15,- Kč/den, děti do 12 let 0,-
Úklid APT 500,- Kč/APT
Popřípadě klimatizace 5,- EUR/den

Vzdálenost do centra Pakoštane je cca 250 m, kde naleznete restaurace, kavárny, obchody, poštu, bankomaty apod.

Potápění bude organizováno od neděle do soboty, kdy se bude každý den vyplouvat lodí na přilehlé potápěčské lokality. Během dne uskutečníme dva ponory, předpokládaný návrat do přístavu je každý den mezi 13. – 15. hod.

Strava může být řešena prostřednictvím místních restaurací nebo vlastní, s možností vaření si v apartmánu. Na celodenní výlet na loď doporučujeme svačinu.Platební podmínky:

V příloze naleznete přihlášku, ve které je potřeba vyplnit všechny údaje a uhradit zálohu 8.000,- Kč (4000,- Kč nepotápěč) do týdne od rezervace.
Doplatek do 15. 6. 2021

Při platbě bankovním převodem použijte číslo účtu:

2500427384/2010
V.S.: Vaše datum narození
© 2007 - 2021 Ray Diving. All rights reserved. Created by Jakub Kolátek - www.kolatek.cz.