Ray Diving
pinterest
LinkedIn
YouTube
g+
Twitter
facebook
Sledujte nás...
Bali Indonésie - Bali
POBYT S POTÁPĚNÍM
1. – 11. listopadu 2019 - Cesta je velice vhodná i pro nepotápěče a děti!
UBYTOVÁNÍ
Ubytování nabízíme v novém resortu Resort&Spa hned v pěti druzích pokojů a apartmánů
Nejnavštěvovanější potápěčská lokalita na Bali - Vrak Liberty v Tulambenu, ostrov Gili Biaha, Gili Mimpang, Nusa penidy a další...
VÝLETY
Batur - výlet k nejslavnější a největšímu jezeru na Bali, Kerambitan - královský palác ze 17. století, Gitgit - největší vodopády na Bali a mnoho dalších výletů.
INFO
Informace o klimatu, podmínky pro vstup do Indonésie, očkování...

Potápěčský ráj na Bali

Potápěčský ráj na Bali

Objevte s námi stovky let nedotčený podmořský svět, který nabízí bohatou sbírku velkých i malých ryb, korálů a jiných živočichů, kteří se nenacházejí jinde na světě. Jedno z nejbohatších míst na podmořský život (až 2x bohatší než v Rudém moři).

Jsme si jisti, že zažijete nezapomenutelné okamžiky při potápění s námi na všech námi nabízených potápěčských lokalitách. Zavedeme vás na vraky, stěny, mělké a hluboké útesy a jeskyně. Vyberete si mezi ponory ze břehu i z lodě, zažijete proudové potápění.


Bali - klenot indonéských ostrovů

Bali - klenot indonéských ostrovů

Je uváděn mezi deset nejkrásnějších ostrovů světa, leží ve středu Indonésie mezi ostrovy Jáva a Lombok. Ostrov nedosahuje ani 150 km z jednoho konce na druhý a přesto se těší zdaleka největšímu zájmu turistů přijíždějících do Indonésie.

Tento malý ostrůvek s pěti miliony obyvatel tvoří z 95% mírumilovní a pohostinní hinduisté. Tím Bali zůstává jediným hinduistickým ostrovem Indonésie. Bohatý náboženský život tady zasahuje do každodenního života lidí a náboženské slavnosti, které se po celém ostrově konají mnohokrát do roka jsou většinou přístupné i zvídavým turistům.

Ostrov je také největší turistickou destinací v Indonésii, známou uměním tance, hudby, sochařstvím, malbami, výrobky z kůže a kovotepectvím.© 2007 - 2019 Ray Diving. All rights reserved. Created by Jakub Kolátek - www.kolatek.cz.