Ray Diving
pinterest
LinkedIn
YouTube
g+
Twitter
facebook
Sledujte nás...
Bali Indonésie - Bali

Bali - pobyt s potápěním

Cesta je vhodná i pro nepotápěče a děti …
Vydejte se s námi objevit stovky let nedotčený podmořský svět, který nabízí bohatou sbírku velkých i malých ryb, korálů a jiných živočichů, kteří se nenacházejí jinde na světě. Jsme si jisti, že zažijete nezapomenutelné okamžiky při potápění na všech námi nabízených potápěčských lokalitách. Zavedeme vás na vraky, stěny, mělké a hluboké útesy, jeskyně. Vyberete si mezi ponory ze břehu i z lodě, zažijete proudové potápění. A pokud se zrovna nebudete chtít potápět, můžete vyrazit kolem malebných rýžových políček a navštívit městečka s uměleckými dílnami, chrámové slavnosti, hinduistické chrámy, opičí les, případně vyrazit na vrchol sopky.
Bali - klenot indonéských ostrovů, který je uváděn mezi deset nejkrásnějších ostrovů světa, leží ve středu Indonésie mezi ostrovy Jáva a Lombok. Ostrov nedosahuje ani 150 km z jednoho konce na druhý a přesto se těší zdaleka největšímu zájmu turistů přijíždějících do Indonésie. Tento malý ostrůvek s pěti miliony obyvatel tvoří z 95% mírumilovní a pohostinní hinduisté. Tím Bali zůstává jediným hinduistickým ostrovem Indonésie. Bohatý náboženský život tady zasahuje do každodenního života lidí a náboženské slavnosti, které se po celém ostrově konají mnohokrát do roka, jsou většinou přístupné i zvídavým turistům.

Klima

Dali leží pouhých 8° od rovníku, má příjemné tropické klima s průměrnými denními teplotami 30°C a 26°C v noci, vlhkostí 75% a teplotou vody 27°C.
Střídá se zde suché období (březen – říjen) a deštivé (listopad – únor). Nejvíce deštivý je leden a únor, kdy zde můžete vidět nádherně rozkvetlou a zelení překypující přírodu. Základna se nachází na severovýchodním pobřeží ve stínu nejvyšší hory - sopky gunung Agung 3.142 m, která je oblastí s nejnižším množstvím deštných srážek v roce.

Potápěčský program:

• 4 ponory z lodě (2 dny) v blízkosti potápěčského centra v Padangbai
• 4 ponorů z lodě (2 dny) u ostrova Nusa Penida na některé z lokalit dle domluvy: Manta point, Crystal Bay, Gamat bay, Menjangan, Gili Selang, Nusa Lembongan

Nezapomeňte:

• Potápěčskou licenci s logbookem
• Dekompresní bójku - povinná!!!
• Třmen
• Svítilnu
• Potápěčskou výstroj
• potápěčský oblek 5mm - předpokládaná teplota vody je 27-29 stupňů
• tenké potápěčské rukavice
• počítač - povinný

Při vstupu do země se vyplňuje imigrační karta, jejíž první část je odebrána při vstupní pasové kontrole a druhá část při výstupu. Platnost Vašeho cestovního pasu musí být minimálně 6 měsíců po návratu do ČR!
KONTAKT:
Karel Zámečník
RAY DIVING
Přístavní 1, 170 00 Praha 7 - Holešovice
tel.: +420 603 523 533
e-mail: info@raydiving.com
© 2007 - 2018 Ray Diving. All rights reserved. Created by Jakub Kolátek - www.kolatek.cz.