Ray Diving
Vraky

Letecky

Nejrychlejší cesta je letecky z Prahy do Narviku, příp. (Harstadu) s přestupem v Oslu. Let trvá i s přestupem cca 3 hodiny. Důležité upozornění: ceny letenky jsou velice rozdílné (záleží s jakým předstihem uhradíte letenku), rozdíl ceny letenky může být až 200 Eur.
Na letiště do Narviku, příp. (Harstadu) pro Vás přijedeme a dopravíme do centra RAY DIVING, kde pro Vás bude zajištěno ubytování.

Autem

Zajímavější než letecká je cesta autem. Cesta trvá z Prahy cca 2 dni, její délka přibližně 2 500 km. Při této cestě můžete pozorovat krásnou norskou přírodu.
Ti, co zvolí delší cestu autem, mají dvě možnosti:
1. z ČR na sever Německa do Rostoku nebo Sasnitzu, kde se nalodíte na trajekt do Švédska. Dále pokračujete po dálnici Švédskem na sever za hranici polárního kruhu, kde překročíte státní hranici do Norska směrem do Narviku.
2. z ČR na sever Dánska do Frederikshavenu, kde se nalodíte na trajekt do Osla a dále na sever celým Norskem přes Trondhaim do Narviku. Tato cesta je časově nejnáročnější, ale nejkrásnější. V průběhu plavby trajektem, která trvá cca 10 hodin máte možnost odpočinku v kajutách.
© 2007 - 2012 Ray Diving. All rights reserved. Created by Jakub Kolátek.