Ray Diving
pinterest
LinkedIn
YouTube
g+
Twitter
facebook
Sledujte nás...
Pobyt s potápěním Ekvádor

Hotel RIO AMAZONAS

Cesta:
Dostat se na Galapágy je časově náročné. Let trvá cca 20 hodin, letíme do Quita (hlavního města Equadoru), odtud do jednoho z letišť Galapág.
Ubytování:
Ubytování je zajištěno na nové luxusní lodi Humboldt Explorer (2009). Loď je rozdělena do 8 dvoulůžkových kabin s vlastním sociálním zařízením, klimatizací a s výhledem na moře.
Strava:
V ceně balíčku je plná penze na lodi, nealkoholické nápoje (voda, káva, čaj), snídaně, oběd, večeře a svačiny mezi ponory.
V ceně není zahrnuta strava mimo loď.
Víza
Nejsou potřebná, pokud pobyt nepřesáhne 90 dnů. V cestovním pase musí být dvě volné stránky vedle sebe k vylepení vstupního štítku.
Očkování
Při cestě na Galapágy není povinné žádné očkování.
Počasí
Počasí v listopadu je letní, teplota vzduchu průměrně 30st.C, teplota vody: 19-26st.C. Může pršet.
Peníze
Jediným zákonným platidlem je dnes americký dolar (USD). V každodenním platebním styku se používají souběžně mince amerického dolaru a ekvádorské mince. Jediným posláním a upotřebením je doplňovat mince dolaru.
Doporučujeme USD.
Potápění:
Potápění na lodi obvykle zahrnuje ranní ponor v 6:30 hod., následuje snídaně, ponor v 9:30 hod., oběd ve 12:00 hod. a 2 odpolední ponory v 13:30 hod. a v 16:00 hod. Večere se obvykle podává v 19:00 hod. Podle pravidel národního parku Galapágy jsou noční ponory zakázané.

Proč je potápění na Galapágách nejlepší na světě...? Studený Humboldtův proud přináší mnoho živin pro podmořský život a zaručuje při potápění možnost pozorovat nespočet živočichů na jedné lokalitě ve velkých hejnech. Navštívili jsme mnoho známých potápěčských lokalit, avšak Galapágy patří k nejlepším na světě... :-)

Řečeno jednou větou: TO JE NEJVÍC ... :-)) !!!

KONTAKT:
Karel Zámečník
RAY DIVING
Andrštova 6, Praha 8 - Libeň, 180 00
tel.: +420 603 523 533
e-mail: info@raydiving.com
© 2007 - 2017 Ray Diving. All rights reserved. Created by Jakub Kolátek - www.kolatek.cz.