Ray Diving
Egypt

Potápění v EGYPTĚ na luxusní lodi „MARTINA I“ 5*****

SPECIÁLNÍ OSMI DENNÍ SAFARI

ABU FANDÍRA & St. John
pod obratníkem Raka, pobřeží Súdánských vod potápět se jižněji v Egyptě opravdu nedá!

Proč osmi denní safari:

Měsíci květenu v prvním týdnu letecké společnosti mění vždy letecké řády na následují půlrok. Z tohoto důvodu je odlet z Prahy naplánován na sobotu a návrat do ČR na neděli. Tím získáme jeden den navíc a můžeme využít sedmi denního potápění oproti standardním šesti dnům. Dále bych vás chtěl upozornit na úsporu jednoho dne dovolené z důvodu státního svátku 1. května 2012. To znamená čtyři dny dovolené na sedm potápěčských dní… To tu ještě nebylo… :-))

Proč Abu Fandira:

Lokalita ABU FANDÝRA na nás při předchozích návštěvách zapůsobila klidným podmořským životem a neponičenými korály a též jsme ocenili nepřítomnost potápěčských lodí! Dlouhá plavba až pod obratník Raka je hlavním důvodem proč je tato nádherná lokalita tak málo navštěvovaná potápěčskými loďmi!!!
Plán plavby pro jižní cestu:
z letiště ve městě Hurgada se přistaveným autobusem přemístíme do přístavu ve městečku Marsa Galeb (cca 3,5 hod jízdy), popřípadě Marsa Alam, kde dojde k nalodění. Po seznámení s lodí a posádkou vyplujeme na jižní cestu za potápěním. Nejprve bychom se přemístili na oblíbenou potápěčskou lokalitu St. Johns, kde strávíme cca den a půl. Dále absolvujeme noční plavbu na lokalitu ABU FANDÍRA, kde uskutečníme cca 6 ponorů.

Při zpáteční cestě absolvujeme závěrečné ponory na úžasném Elphistone či připobřežních reefech – Marsa Abu Dabab, Marsa Shoana či Marsa Mubarak – zátoka, kde se v odpoledních hodinách často zdržuje přátelský dugong (kapustňák), při troše štěstí se můžeme potápět či šnorchlovat s tímto mořským savcem. Kromě něj zde žijí obrovské mořské želvy, žraloci kytaroví, rejnoci…

Naše plavba by měla zakončena v přístavu v Hurgádě, v případě špatného počasí Marsa Alam Poslední noc na lodi popř. hotel v Hurgádě 4****

Tato trasa je vhodná pro začátečníky potápěče a dokončení kurzu OWD!

Možnost využití:
• Funny banán pro čtyři osoby - zdarma
• Funny kluzák pro dvě osoby - zdarma
• Vodní wakeboart na lodi (za poplatek 10 euro na 15 minut)
• Vodní lyže na lodi (za poplatek 10 euro na 15 minut)
• Podvodní skútr pro zkušené potápěče (za poplatek 10 euro na ponor)
Doporučujeme Vám oblečení do větrného počasí a čepici.

Přesný čas odletu z pražské Ruzyně vám bude sdělen hned, jakmile dostaneme tuto informaci od letecké společnosti. Termín odletu však může být pozměněn cca o 1 den.

Nezapomeňte si s sebou vzít logbook, potápěčskou licenci a vlastní zátěžový opasek (olova a lahve jsou během potápění k dispozici) DEKOMPRESNÍ BOJKU! Aktuální teplota vzduchu 30°C, teplota moře krásných 28°C.

POZOR DŮLEŽITÉ!!!
Z důvodu snadného a rychlého zajištění povolení pro naši plavbu zašlete současně s přihláškou kopii Vašeho cestovního pasu (jedná se o poslední stránku s fotografií) a kopi Vaší potápěčské licence.
Ty same kopie prosím vezměte s sebou.
Platnost Vašeho cestovního pasu musí být minimálně 6 měsíců po návratu do ČR!
Cena této plavby se může měnit v závislosti na vývoji kurzu Eura!!!
Jak se přihlásit:
V případě Vašeho zájmu o účast na této plavbě je nutné zaslat vyplněnou přihlášku s kopií Vašeho cestovního pasu (stránka s fotografií) a kopií potápěčské licence poštou na níže uvedenou adresu nebo prostřednictvím mailu. Uhradit nevratnou zálohu 15 000,- Kč. Doplatek 13 900,-Kč je splatný do 31. 3. 2012.
Při platbě bankovním převodem použijte číslo účtu:
220911439/0300
vs: Vaše rodné číslo
ss: 006
KONTAKT:
Karel Zámečník
RAY DIVING s.r.o.
Andrštova 6, Praha 8 - Libeň, 180 00
tel.: +420 603 523 533
e-mail: info@raydiving.com
© 2007 - 2012 Ray Diving. All rights reserved. Created by Jakub Kolátek.