Ray Diving
Dahab

Egypt - DAHAB

Týdenní potápění v Egyptě

S možností dokončení potápěčského kurzu OWD, popřípadě rozšíření potápěčské kvalifikace (AOWD, NITROX DIVER)
Egypt nabízí jednu z nejlepších možností k potápění v celém Rudém moři, od korálových útesů jižní části poloostrova Sinaj po odlehlé severní pobřeží Arabského zálivu až k nedotčeným hlubinám jihu, které jsou dosažitelné pouze vícedenními plavbami.

Potápěčské centrum Planet Divers se nachází v městečku DAHAB v jihovýchodní části Sinajského poloostrova. Poloostrov Sinaj leží na severu Rudého moře, kde jej ze západu obklopuje Suezský záliv, východní pobřeží Sinaje omývají vody Arabského zálivu. DAHAB v arabském jazyku znamená „zlaté místo“. Jeho písečné pláže byly ještě před pár lety obývány pouze beduíny, kteří tu žili svoje jednoduché životy. Dnes zde najdeme potápěčská centra, restaurace, hotely, poštu i nemocnici. Navzdory tomu si toto místo zachovalo svoji tradiční tvář až dodnes. 100 metrů od potápěčského centra planet Divers se nachází rozsáhlý útes, který nabízí mnoho potápěčských lokalit. Společně navštívíme Blue Hole, Canyon, Eel Garden a mnoho dalších potápěčských míst. Můžete zde i uskutečnit jednodenní výlet lodí na nejznámější potopený vrak ze 2. světové války – Thistlegorm (2 ponory).

Čas odletu není zatím přesně stanoven z důvodu charterového letu. Doba letu cca čtyři hodiny.

Ubytování
POKOJE A
Deset vkusně zařízených, klimatizovaných pokojů, z toho 8 dvoulůžkových a 2 třílůžkové. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, ledničkou a vkusným nábytkem. Koupelna s vanou a s teplou sladkou vodou. Před pokojem malá terasa k posezení s výhledem na hory, a bočním výhledem na moře.
POKOJE B
Deset obdobně zařízených klimatizovaných pokojů, bez výhledu na moře, okna pokojů ústí do prostorné chodby. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, ledničkou a vkusným nábytkem. Koupelny vybaveny vanou a sladkou vodou. Pokoje C jsou umístěné v přízemí.
POKOJE D
Tři obdobně zařízené pokoje s ledničkou a ventilátorem, bez výhledu na moře. Koupelny vybavené vanou a sladkou vodou
STRAVOVÁNÍ
Snídaně formou bufetu, večeře lze si na místě objednat dle menu.
VYBAVENÍ
Bazén se sladkou vodou, lehátky a slunečníky, bar, potápěčská základna.
PLÁŽ
Před hotelem je menší písčitá pláž s hotelovými lehátky a slunečníky. Vpravo cca 50 m začíná členitý pobřežní korálový domácí útes, vhodný pro šnorchlování a potápění
INTERNET
Hostům je k dispozici zdarma bezdrátová síť WiFi
Nezapomeňte si sebou vzít logbook, potápěčskou licenci a vlastní zátěžový opasek (olova a lahve jsou během potápění k dispozici). Doporučujeme drobnou hotovost v USD nebo EUR, v Dahabu je možnost výběru z bankomatu. Průměrná lednová teplota vzduchu je 25°C ve dne, 15°C v noc a teplota vody je 22°C. Ceny jsou obdobné jako u nás.
Doporučujeme využít nabídku NITROX ZDARMA Ti z vás co nemají kurz Nitrox si mohou kurz udělat během týdenní akce. Však je nutné vše nahlásit předem.
Cena kurzu Nitrox: 3 500,- Kč
Platnost Vašeho cestovního pasu musí být minimálně 6 měsíců po návratu do ČR!!!

RAY DIVING VÁM PŘEJE MNOHO KRÁSNÝCH PONORŮ A ZÁŽITKŮ!


Současně s vyplněnou přihláškou je nutné zaplatit nevratnou zálohu ve výši 15 000,- Kč.( 12 000,- Kč doprovod). Nejpozději však do 1. ledna 2012. Doplatek celkové ceny je splatný nejpozději do 10. ledna 2012.
Stornopodmínky:
Při zrušení zájezdu účastníkem se účtují stornopoplatky v následující výši: Stornopoplatky ve výši 100% ceny pobytu se účtují v případě vyloučení účastníka z pobytu pro porušení celních, pasových a devizových předpisů a v případě, že se nedostaví či zmešká odlet.
Při platbě bankovním převodem použijte číslo účtu:
1107076018/3030
vs: Vaše rodné číslo
KONTAKT:
Karel Zámečník
Andrštova 6, Praha 8 - Libeň, 180 00
tel.: +420 603 523 533
e-mail: info@raydiving.com
© 2007 - 2012 Ray Diving. All rights reserved. Created by Jakub Kolátek.